O krok od tragedii

Brwinów

Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia doszło tuż przed godziną 13.00 na ul. Rzecznej w miejscowości Parzniew w gminie Brwinów. Rowerzysta zasłabł i spad z roweru na przejściu dla pieszych.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników, który przysłał do naszej redakcji również zdjęcie z miejsca zdarzenia. – Wypadek w Parzniewie – czytamy w mailu.

Okazało się jednak, że nie doszło do żadnego wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Dostaliśmy informacje, że tuż przed godzina 13.00 w Parzniewie doszło do nietypowej sytuacji na drodze. 78-letni rowerzysta przejeżdżając przez pasy zasłabł i spadł z roweru. Mocno uderzył się w głowę – informuje kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kierowca toyoty, który chwilę wcześniej przejeżdżał obok zatrzymał się i udzielił pomocy poszkodowanemu – dodaje.

Rowerzysta z urazami głowy został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “O krok od tragedii”

 1. Rodzina Poszkodowanego pisze:

  Szanowni Państwo,
  obrażenia okazały się tak rozległe, że
  pilnie poszukujemy świadków tego wydarzenia. Prosimy o kontakt 602774378

 2. Beata pisze:

  To co napisaliście w sprawie zdarzenia na ścieżce rowerowej, mija się z tym, co umówił kierowca toyoty. Z jego wypowiedzi wynikało, że potrącił rowerzystę i tłumaczył się przy tym, że pan na rowerze wyjechał na czerwonym świetle. Cóż… Mam nadzieję, że poszkodowany wróci do zdrowia.

 3. porucznik jaszczuk pisze:

  sport to zdrowie

 4. Akurat tam? pisze:

  Ciekawe kiedy wkońcu pomalują ten przejazd na czerwono.Ile razy tam jadę od strony Pruszkowa w weekend to rowerzyści jadą prosto bo znaki sugerują że dalej po tej stronie jest ścieżka,tyle że prowadzi do tego wypasionego placu zabaw z jedną huśtawką i ławką.

 5. fsfas pisze:

  Ten przejazd nie ma absolutnie żadnego sensu. Jadąc ze strony brwinowa, rowerzysta musi przejechać na drugą stronę ulicy, po czym DDR się kończy i zgodnie z prawem nie może przecież pojechać pod prąd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły