Nowy Rok: wandalom mówimy nie!

Region

Kilka dni temu rozpoczął się rok 2010. Niestety ze starym rokiem nie zniknęli wandale, którzy dali o sobie znać w Nowy Rok.

Podczas wieczornej Mszy Św. w parafii św. Józefa w Pruszkowie trudna do ustalenia ilość osób puszczała petardy tuż pod drzwiami kościoła. Przeogromny huk wprowadził lekką konsternację wśród zgromadzonych osób. Na szczęście na tym się skończyło.

Wierni nie wiedzieli, czy do odpalenia petard doszło na zewnątrz tuż przy drzwiach wejściowych, czy w środku kościoła. – Myślę, że było to na zewnątrz, gdyż w przeciwnym razie hałas byłby jeszcze większy – powiedział nam proboszcz Dariusz Boguszewski.

– Można się domyślać, że była to miejscowa młodzież. Dla zabawy lub dla złośliwości odpalali petardy w Nowy Rok. Na tarasie przed wejściem często dochodzi do „pikników” – przyznał z ubolewaniem ksiądz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.