Nowy budynki magazynowe w Ożarowie

Region

Kompleks magazynowy Panattoni Park w Ożarowie Mazowieckim powiększy sięo drugi budynek magazynowy. Deweloper Panattoni Europe podjął decyzję o rozbudowie po podpisaniu umów najmu z dwiema nowymi firmami.

Drugi magazyn powstanie dzięki nowym najemcom: firmie Loxxess-Transteam działającej w branży logistycznej oraz firmie telekomunikacyjnej, której nazwa nie została ujawniona. Loxxess-Transteam zajmie ponad 7 000 m kw. magazynu i blisko 400 m kw. powierzchni biurowej. Firma planuje uruchomienie nowych usług dedykowanych dla rynku farmaceutycznego, w związku z czym dostosowuje część magazynu do specjalnych wymogów branży tj. utrzymanie odpowiedniej temperatury czy wilgotności. Firma telekomunikacyjna ma zająć ponad 9 000 m kw. powierzchni magazynowej i 700 m kw. powierzchni biurowej. Nowi najemcy mają wprowadzić się do parku w trzecim kwartale 2010 roku.

Panattoni Park Ożarów zlokalizowany jest w Ożarowie Mazowieckim niedaleko trasy E30 (Warszawa-Poznań). Składa się obecnie z jednego budynku magazynowego o powierzchni ponad 30 000 m kw. Głównymi najemcami są Hand-Prod, ACP Pharma i Astellas Pharma. Docelowo obiekt ma składać się z trzech magazynów o łącznej powierzchni magazynowej ponad 65 000 m.kw.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.