Nowy radiowóz w KPP w Pruszkowie i odznaczenie Powiatowego Policjanta Roku

Pruszków

30 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie odbyły się dwa wydarzenia. Przekazano nowy radiowóz oraz przyznano nagrodę Powiatowego Policjanta Roku.

W obu wydarzeniach brali udział: Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza i Członkini Zarządu Powiatu Pruszkowskiego Agnieszka Kuźmińska. Powiatowym Policjantem Roku został asp. sztab. Dawid Wiśniewski – kierownik Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego i Wydziału Prewencji. Jest związany z pionem prewencji od 2009 roku.

– Pełniąc funkcję kierownika wspiera swoich współpracowników nie tylko wiedzą merytoryczną, ale także kształtuje w nich właściwe postawy, godne funkcjonariusza Polskiej Policji. Pełniąc służbę z największym oddaniem i profesjonalizmem wpływa na poprawę bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu pruszkowskiego – czytamy na stronie powiatu pruszkowskiego.

Drugim ważnym wydarzeniem było przekazanie na ręce insp. Michała Pisarskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie kluczyków do nowego nieoznakowanego radiowozu. Powiat pruszkowski dofinansował zakup dotacja celową w wysokości 80 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowy radiowóz w KPP w Pruszkowie i odznaczenie Powiatowego Policjanta Roku”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Jakiej marki i jaki kolor tego radiowozu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły