Nowy parking „Parkuj i jedź” już gotowy

Pruszków

W Pruszkowie działa kolejny parking w systemie „Parkuj i Jedź”. Mieszkańcy swoje samochody mogą zostawiać przy ul. Pawiej i dogodnie przesiąść się do pociągów WKD.

Nowy parking w systemie „Parkuj i Jedź” powstał przy ul. Pawiej w Pruszkowie W ramach inwestycji wybudowano również samą drogę W ramach zadania powstała również niezbędna infrastruktura techniczna: kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, systemem monitoringu miejskiego, systemem zajętości parkingu, stacja ładowania rowerów elektrycznych, platforma pod stację wypożyczania rowerów, stojaki rowerowe z zadaszeniem, budowa sieci oświetlenia parkingu i drogi.

Przy ul. Pawiej powstał parking na 75 miejsc parkingowych, w tym 6 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz zadaszony parking dla 144 rowerów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.