Nowy blok komunalny gotowy. Lokatorzy dostali już klucze

Grodzisk Maz.

Grodzisk Mazowiecki „wzbogacił się” o nowy budynek komunalny. W niedzielę 2 lipca władze gminy przekazały klucze do nowych mieszkań 44 rodzinom.

Nowy budynek komunalny powstał w Natolinie. Budynek powstał w miejscu starych budynków gospodarczych, które trzeba było rozebrać. W nowym obiekcie znajdują się 44 lokale w tym 4 przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek zestawiony jest z 4 jednakowych czterokondygnacyjnych segmentów z klatką schodową i odrębnym wejściem. Na parterze każdego segmentu mieszczą się 2 lokale 2-pokojowe, w tym jeden  przystosowany  dla osób niepełnosprawnych oraz wózkownia, a na pozostałych  po 3 lokale. Na terenie inwestycji znajdują się parkingi dla mieszkańców oraz plac zabaw.

Koszt inwestycji wyniósł niewiele ponad 9 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Nowy blok komunalny gotowy. Lokatorzy dostali już klucze”

 1. mary pisze:

  Przestańcie w końcu sponsorować patologię! Ja chcąc kupić mieszkanie musiałem zacisnąć pasa na początek a potem kredyt na 25 lat!

  • ann pisze:

   Dokładnie, dobrze gadasz.

  • ola pisze:

   osoby niepełnosprawne nie są w stanie kupić mieszania, 9 milionów na 44 mieszania to kropla w morzu , miasto wydaje pieniądze na bzdury, 100 razy łata jezdnię zamiast odbudować zgodnie za sztuką budowlaną, sadzi kwiatki przy szosach zamiast trawy itd. szkoda słów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły