Nowe wiaty przystankowe w Grodzisku i okolicach

Grodzisk Maz.

Mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości będą mogli cieszyć się nowymi wiatami przystankowymi. Zadaszenia pojawiły się w kilku kluczowych miejscach w Grodzisku, a także w Wólce Grodziskiej i Kozerach.

Nowe wiaty mają zapewnić większy komfort pasażerom oczekującym na autobusy, a także wpasować się w nową estetykę miasta. Jak podkreślają urzędnicy, inwestycja ta ma na celu

Nowe zadaszenia zostały zamontowane na sześciu przystankach:
Grodzisk Maz. Radońska Cmentarz 01
Grodzisk Maz. Szpital 01
Grodzisk Maz. Braci Okuniów 02
Grodzisk Maz. Waryńskiego 02
Wólka Grodziska Zachodnia 02
Kozery Główna 02

Grodzisk Mazowiecki planuje dalszą instalację nowych wiat na kolejnych przystankach. Inwestycje te mają na celu poprawę infrastruktury transportowej i zapewnienie mieszkańcom jeszcze lepszych warunków do podróżowania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe wiaty przystankowe w Grodzisku i okolicach”

  1. ToTylkoJa pisze:

    Imponująca wielkość przystanków, za mało miejsc do siedzenia ,.. ale przecież z grodziskich autobusów nie korzystają ludzie starsi, schorowani i z kontuzjami,.. no cóż,.. brakuje tylko kratek na bluszcz i można otwierać szampana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły