Nowe Solarisy już na liniach

Region

Dobra wiadomość dla pasażerów korzystających z przejazdów autobusami GPA. Trzy kolejne autobusy Solaris Urbino wyjechały już na trasy.

Pod koniec kwietnia Grodziskie Przewozy Autobusowe do obsługi linii autobusowych skierowały trzy nowe autobusy – Solarisy Urbino. Nowe pojazdy w dni nauki szkolnej będą obsługiwać linie 13 i 26 kursujące po terenie gmin Błonie, Brwinów i Grodzisk Mazowiecki, połowę kursów na liniach 64 i 69 w gminie Brwinów oraz wszystkie kursy na linii 55 w gminie Brwinów. W soboty, niedziele i święta autobusy te będą kierowane na pozostałe linie.

„Piątka Solarek” (pozostałe dwa obsługują linie 24 i 25)  zakupionych przez PKS Grodzisk Maz., wyposażonych m.in. w wydajniejszą klimatyzację niż w dotychczasowych pojazdach co  poprawi komfort podróżowania liniami, zwłaszcza w upalne dni.

Warto podkreślić, że GPA czeka na dostawę kolejnych nowoczesnych pojazdów. — Czekamy na dostawę zakupionych przez GPA ośmiu Solariów w wersji 10,5 m, które zdecydowanie wzmocnią flotę i już zapowiadamy, że w najbliższym czasie będzie sporo innych nowości dla naszych pasażerów także tych związanych z nowym taborem – podkreślają przedstawiciele GPA.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe Solarisy już na liniach”

  1. miś pisze:

    Czy na pewno nowe ? chyba używane wycofane z Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe