Nowa sala informatyczna w pruszkowskiej szkole

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego z Pruszkowa otrzymała nowoczesne wyposażenie sali informatycznej. To jedna z trzech szkół, które wylosowały nagrody główne w loterii jednego z dyskontów.

O wygranej informowaliśmy Was 30 listopada. SP nr 2 w Pruszkowie wygrała główną nagrodę w Wielkiej Szkolnej Loterii sieci sklepów Lidl. To wyposażenie sali informatycznej o łącznej wartości ponad 252 tys. zł.

O jakim wyposażeniu mowa? Będzie to 21 sztuk: notebooków, tabletów, kamerek, ale też podłoga interaktywna, monitor interaktywny, a także biurka i krzesła.

To będzie sala naszpikowana nowoczesną technologią. Uczniowie będą mogli korzystać ze stanowiska do druku 3D, 10 robotów Skribot, 10 zestawów konstrukcyjnych SkriKit. Szkoła otrzyma też programy edukacyjne.

Poza pruszkowską „dwójką”, główne nagrody powędrowały do szkół z Bogatyni i Katowic. Akcja zbierania „Talenciaków” zintegrowała i pobudziła do działania całą szkolną społeczność.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Nowa sala informatyczna w pruszkowskiej szkole”

 1. ja i my pisze:

  Same Dyzmy na zdjęciach…

 2. jerzy pisze:

  A ci panowie to kto???

 3. lusia pisze:

  Na tych zdjęciach to same gale anonimy…

 4. sandra pisze:

  To imprezka prywatna czy oficjalna?

 5. etyk pisze:

  Czy to materiał sponsorowany z lokowaniem lokalnych produktów??/

 6. zuzia pisze:

  Niektórzy z uczniów wyglądają tak staro jakby każdą klasę repetowali kilka razy… To podobno orły nieloty, którym tylko lans może pomóc……

 7. lola pisze:

  A na tych zdjęciach to nauczyciele czy personel Lidla???

 8. Q pisze:

  Konie kują a żaba łapę podstawia.
  Ci dwaj mistrzowie lansu prez i wice byli tam jedynie drugoplanowymi gośćmi a na zdjęciach wyglądają jak fundatorzy.

 9. kjuygh pisze:

  to daje jakies 12000zł na notebook, minus koszty podłogi, monitora, biurek, kamerek etc, wyjdzie jakieś 6k na laptopa. Co to za złomy z demobilu?

 10. Wiecie kto pisze:

  Rodzice i dzieci zbierali kupony, walczyli o jak najwiecej punktów dla szkoły, a Prezydent z Zastępcą grzeją się w blasku fleszy jakby to był ich sukces. Przecinać wstęgę to powinni uczniowie!!!
  Może niech wytłumaczą tym dzieciom dlaczego w szkole od lat nie było remontów? Dlaczego klasy 1-3 muszą uczyć się w domu katechetycznym ? Dlaczego na pismo Dyrektora szkoły z prośbą o remont boiska które się zapada i stwarza niebezpieczeństwo odpowiedzieli aby sam je remontował? Czemu sanitariat nie jest dostosowany do potrzeb najmłodszych zgodnie z wymogami UE?
  Gdzie lodowisko dla Dzieci które przez lata funkcjonowało z powodzeniem? Może kolejna sztuczna tafla na Nowej Stacji powstanie!?

  Szkoła świetnie sobie radzi pomimo braku dofinansowania jak np. sp10 gdzie kadra zarządzająca to matka jednego z Prezydentów, ale wstyd aby wyciągać łapę skoro ani grosza/talenciaka się do tego nie przyłożyło.

 11. paca pisze:

  Nożycoręcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły