Nocny pożar przy ul. Polnej [FOTO]

W nocy z 21 na 22 listopada w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Polnej doszło do pożaru. Ogień pojawił się w garażu.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.50 w budynku przy ul. Polnej 72. Ogień pojawił się w garażu, w którym znajdowały się dwa auta. Gdy strażacy przybyli na miejsce pożar był już w fazie rozwiniętej. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej udało się opanować pożar, dzięki czemu ogień nie przedostał się do części mieszkalnej domu. Niestety prawdopodobnie na skutek długotrwałego przebywania w dużym zadymieniu pomimo reanimacji, śmierć poniósł kot należący do właścicieli.

Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej z JRG Pruszków, OSP Piastów, OSP Nowa Wieś i OSP Brwinów. Na miejscu swoje działania prowadzili również, Pogotowie Energetyczne, Pogotowie Gazowe oraz Policja. Akcja gaśnicza zakończyła się przed godziną 2:00.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.