Nieudolny sposób ZTM na kolejki po nowe karty

Region

Karty miejskie będą wysyłane pocztą - to sposób Zarządu Transportu Miejskiego na rozprowadzenie kart miejskich. Problem w tym, że dotyczy to tylko niektórych pasażerów.

W grudniu przed punktami obsługi klienta ZTM pojawiły się gigantyczne kolejki po odbiór spersonalizowanych kart miejskich. Wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic przypomniało się, że od 1 stycznia kodowanie biletów będzie możliwe tylko na nowej karcie. Aby nieco zmniejszyć kolejki, bądź mniemamy, że magazyny, ZTM wpadł na pomysł, aby część kart wysyłać pocztą.

Niestety pomysł dotyczy tylko osób, które wniosek o wyrobienie spersonalizowanej karty miejskiej złożyły do 30 września 2009 roku. Wówczas otrzymają kartę w liście zwykłym. Warunkiem jest również to, że musiały w tym wniosku podać adres zamieszkania.

Dlaczego wysyłka pocztowa nie może dotyczyć większej grupy pasażerów? o to zapytaliśmy Konrada Klimczaka z biura prasowego ZTM. Czekamy na odpowiedź.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.