Nietrzeźwy wjechał w słup [FOTO]

W sobotę, 7 stycznia, w Brwinowie doszło do kolizji. Jeden z kierowców biorących udział w zdarzeniu był pod wpływem alkoholu.

Tuż przed 19.00 w sobotę, 7 stycznia, do OSP w Brwinowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy i Wiśniowej.

Po dojeździe na miejsce stwierdzono zderzenie dwóch pojazdów osobowych, w wyniku zderzenia jeden z pojazdów wjechał na chodnik uszkadzając przy tym słup telekomunikacyjny – informują druhowie z brwinowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej.

W zdarzeniu wzięły udział dwa auta – daihatsu oraz audi. Okazało się, że kierowca drugiego samochodu zjechał na chodnik i uderzył w słup telekomunikacyjny znajdujący się przy drodze. Wykonane na miejscu badanie trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany – dodaje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Za zdjęcia dziękujemy OSP Brwinów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Nietrzeźwy wjechał w słup [FOTO]”

 1. Józef pisze:

  Nietrzeźwy był kierowca Daihatsu, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Audi wyjeżdżając z ul. Wiśniowej na powstańców w-wy. Tak dla sprostowania

 2. Target wilka starszego pierwszego pisze:

  Wedle nowego prawa kierujący pod wpływem alko powinien mieć skonfiskowany samochód +35tys zł mandatu? Jestem ciekaw, czy WPR24 będzie dalej śledzić sprawę ?

  • Jarek pisze:

   Uszkodzone ich nie interesują, ale nie pogardzą jakimś dobrej klasy autem które później ofiarują „swoim”.

  • Wilku Starszy pisze:

   Utaplac mu ryja w lajnie. Podszywowi tez.

   • ZNAJOMY_DUCH pisze:

    Wilku Straszy – kasztanie w łajnie to ty się urodziłeś , nie oceniaj ludzi bo nie masz do tego prawa .

    • Wilku starszy pisze:

     Kuźwa, menda nazlopala się, wsiada za kółko, robi wypadek, a ty go bronisz? Jakbyś śpiewał jakby ubił twojego bachora? No chyba że to ty prowadziłeś, albo twój bastard??!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły