Niepubliczne Przedszkole Koziołki w Kaniach.

Art. Sponsorowany

Niepubliczne Przedszkole Koziołki w Kaniach działa już od 10 lat. Jego misją od samego początku jest troska o przyszłe pokolenia poprzez wysokiej jakości edukację. Przedszkole to pierwszy i bardzo ważny etap nauki, łączący funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. W naszej placówce dbamy o rozwijanie umiejętności społecznych, pobudzanie kreatywności i samodzielnego myślenia. Jako opiekunowie i pedagodzy chcemy, aby dzieci rozwijały swoje naturalne talenty, budowały poczucie własnej wartości w oparciu o swój unikatowy potencjał.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie rodziny. Jeśli dziecko rozwija się nieharmonijnie, oferujemy opiekę psychologiczną, logopedyczną, a także diagnozę i terapię zaburzeń integracji sensorycznej. Jest to nasza odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na diagnostykę specjalistyczną i utrudniony dostęp do systemowego wsparcia w tym zakresie.

Jesteśmy przedszkolem ogólnodostępnym,  ale działamy w duchu edukacji włączającej. Jej ideą jest integrowanie i spersonalizowana edukacja. To niezbędne działania zwłaszcza w przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym nieneurotypowych. Taka forma edukacji pomoże im w przyszłości poradzić sobie w świecie pełnym wyzwań.

Wybierając przedszkole dla swojego dziecka rodzice często kierują się wyglądem pomieszczeń do nauki i zabawy, różnorodnością zajęć dodatkowych, przedszkolnym jadłospisem. Podczas rozmów rekrutacyjnych padają podobne, ważne pytania, np.  o system kar i nagród, o podejście bliskościowe, o to, czy do pań można mówić „ciociu”, czy dosładzamy napoje, czy dzieci codziennie wychodzą na dwór. W Koziołkach szanujemy potrzeby dzieci i rodziców, dlatego nie stosujemy kar i nagród. Mamy specjalną platformę do komunikacji z rodzicami. Uczymy angielskiego, bawimy się na własnym placu zabaw, przytulamy, pozwalamy mówić do nas „ciociu”. Zapewniamy wodę, nie dosładzamy napojów, gotujemy zdrowe posiłki w naszej przedszkolnej kuchni. Tworzymy przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszych podopiecznych.

Zapraszamy do przedszkola Koziołki w Kaniach. Jesteśmy tu do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.