Nielegalna uprawa konopi zlikwidowana

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 39-latka, który w miejscu zamieszkania przechowywał narkotyki. Oprócz gotowej do użycia marihuany zarekwirowali również kilkanaście roślin konopi w różnej fazie wzrostu.

W trakcie policyjnych czynności grodziscy kryminalni uzyskali informacje o mężczyźnie, który w miejscu zamieszkania prawdopodobnie przechowuje narkotyki. Po ustaleniu dokładnego adresu zamieszkania 39-latka udali się na miejsce, by przeszukać jego lokum. Po dokładnym sprawdzeniu w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli trzy opakowania z suszem roślinnym. Natomiast w innym miejscu odkryli kilkanaście doniczek i wiader, w których mężczyzna uprawiał konopie. Rośliny były w różnej fazie wzrostu. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

– Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci potwierdzili, że zabezpieczone opakowania zawierały około 10 gramów marihuany, a w chwili zatrzymania mężczyzna uprawiał 14 roślin konopi. 39-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi grodziska prokuratura.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Nielegalna uprawa konopi zlikwidowana”

  1. Vox populi Vox dei pisze:

    Uprawa marihuany na własny użytek powinna być legalna

  2. CBŚ pisze:

    Prawdziwy baron narkotykowy, krajowy Escobar.

  3. Narkotyki pisze:

    Można za to trzymać w domu skrzynek wódki ile tylko się chce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły