Niedzielny spacer po… nowym przedszkolu w Regułach

Michałowice

Wójt gminy Michałowice – Małgorzata Pachecka - wraz z Dyrektor Gminnego Przedszkola w Michałowicach zapraszają na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Regułach.

Budynek nowego przedszkola w Regułach przy ul. Kuchy 9 od dłuższego czasu zachwyca swoją nowoczesnością. Większość przechodniów z zaciekawieniem zaglądało w dziury ogrodzenia, które skrzętnie skrywało nowoczesny gmach.

Swoją ciekawość o wyglądzie wnętrz przedszkola będzie można zaspokoić już 4 grudnia (niedziela), w godz. 13.00-16.00. Odbędzie się wówczas Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zobaczyć, gdzie najmniejsi mieszkańcy Michałowic będą wspaniale się bawić i uczyć wielu ciekawych rzeczy.

Czego można się spodziewać? W przedszkolu znajduje się siedem sal dydaktycznych wraz z zapleczem sanitarnym, sala do zajęć ruchowych, jadalnia, kuchnia sala rekreacyjna oraz całoroczne patio.

Poza nowoczesnymi wnętrzami, ważna jest także technologia, jaką naszpikowany jest budynek. Będzie on ogrzewany za pomocą dwóch źródeł ciepła: pomp ciepła i kotłów gazowych. Ciepło będzie rozprowadzone poprzez ogrzewanie podłogowe. Zaplanowano także zielony dach z zielenią ekstensywną. Dodatkowo w budynku przewidziano szereg energooszczędnych rozwiązań, jak np. odzysk ciepła, czy zwiększoną izolacyjność przegród zewnętrznych.

To wszystko będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.