Nie umiał wyjaśnić skąd ma narkotyki

Region

Funkcjonariusze zatrzymali w Milanówku 30-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć gdzie znalazł środki odurzające. Teraz Michał G. odpowie za posiadanie narkotyków przed sądem.

Kilka dni temu funkcjonariusze z grodziskiej komendy pełnili służbę na terenie pobliskiego Milanówka. W pewnym momencie zwrócili uwagę na jadącego ulicą Królewską opla. Według posiadanych informacji kierowca auta najprawdopodobniej brał udział w przestępstwach narkotykowych.

Policjanci niezwłocznie przystąpili do kontroli kierowcy. W trakcie przeszukania 30-letniego Michała G. w kieszeni jego spodni znaleziono torebkę wypełniona suszem roślinnym. Mężczyzna zapytany o pochodzenie narkotyków wyznał, że je znalazł. Nie potrafił jednak określić gdzie. Policja zabezpieczyła znalezioną torebkę marihuany oraz samochód, natomiast Michał G. został zatrzymany i osadzony. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono również gotówkę w kwocie 1000 złotych, którą posiadał 30-latek.

Funkcjonariusze ustalają teraz skąd tak naprawdę pochodzą narkotyki. Michał G. najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.