Nastoletni amatorzy napojów wyskokowych

Grodzisk Maz. / Region

W ręce grodziskich kryminalnych wpadło dwóch młodych mężczyzn. Policjanci ustalili, że 17-latek i 18-latek są podejrzani o wspólne dokonywanie kradzieży w miejscowych sklepach. Łupem, który kradli był alkohol.

W ostatnich dniach grodziscy kryminalni prowadzili ustalenia dotyczące zgłoszonych kradzieży sklepowych. W trzech przypadkach kradzież dotyczyła markowego alkoholu. Funkcjonariusze szybko wytypowali dwie podejrzane osoby, które mogły dokonać kradzieży. Kolejnego ranka funkcjonariusze zatrzymali mieszkańców sąsiedniego powiatu w wieku 17 i 18 lat. Podczas przeszukania mieszkania młodszego z mężczyzn znaleźli pod poduszką opakowanie z marihuaną.

– Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze potwierdziły, że zatrzymani nastolatkowie wspólnie dokonywali kradzieży w grodziskich marketach. Obaj przyznali się do tego, że trzykrotnie wynosili ze sklepów po kilka butelek whisky. Łączna wartość skradzionego przez nich mienia została określona na 3400 złotych – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Młodzi mężczyźni usłyszeli po trzy zarzuty karne za te przestępstwa. Teraz grozi im nawet po 5 lat więzienia. 17-latek dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających. Postępowanie w tych sprawach nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nastoletni amatorzy napojów wyskokowych”

  1. Hhh pisze:

    sprawdza się przysłowie Pijak i złodziej bo każdy pijak to złodziej

  2. Anonim pisze:

    Hahahahahaha nasrane w papierach za dwudniową wypłatę. Co za śmiecie i nieroby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły