Nastolatki, które przywracają wiarę w ludzi

Komorów

Cztery nastolatki, spędzając wspólnie czas po szkole znalazły na chodniku plik banknotów. Pieniądze przekazały policji, a ta – właścicielce.

Postawą godną naśladowania wykazały się cztery 12-latki ze szkoły podstawowej w Komorowie. Nastolatki spędzając czas po lekcjach, znalazły na chodniku plik banknotów. – Dziewczyny, nie widząc nikogo w pobliżu, podjęły bardzo dojrzałą decyzję i przekazały znalezione pieniądze w kwocie 1 200 złotych Policji w Pruszkowie – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Udało się odnaleźć właścicielkę pieniędzy, która była mile zaskoczona, odbierając swoją zgubę. Marcelina, Zuzanna, Antonina i Kornelia wykazały się uczciwą postawą. – W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie insp. Michała Pisarskiego – profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie oraz dzielnicowy z Komisariatu Policji w Michałowicach wręczyli dziewczynkom podziękowania wraz z drobnymi upominkami – dodaje Orlik.

Młodzieży gratulujemy fantastycznej postawy, a ich rodzicom – wspaniałych córek! Takie zachowania przywracają wiarę w ludzi!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nastolatki, które przywracają wiarę w ludzi”

  1. G pisze:

    Właśnie ujawnil się fan TVPis wierzący w propagandę sukcesu PiSowskich notabli. Cóż za obłuda. Jeśli ci od PO kradną to poproszę o dowód, bo tak naprawdę to jest na odwrót, dowodów na kradzieże PiSu jest multum.
    I zapomniałeś, że artykuł ten mówił o uczciwości dzieci, dla których brawa, a nie o rozgrywkach politycznych niższego szczebla.

  2. Anonim pisze:

    Pewnie nie z PO-wskich rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły