Naruszył nietykalność cielesną policjantów. Był pijany

Region

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Błoniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który odpowie za naruszenie ich nietykalności. Mężczyzna podczas interwencji był agresywny w stosunku do policjantów. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Błoniu zostali wezwani na interwencję w związku z nieporozumieniem rodzinnym. W pewnym momencie, podczas wyjaśniania sytuacji rodzinnej, jeden z członków rodziny zaczął się awanturować i być agresywny w stosunku do policjantów. Po tym, jak naruszył ich nietykalność cielesną, został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

39-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych podczas pełnienia przez nich obowiązków służbowych kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 3. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.

KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Naruszył nietykalność cielesną policjantów. Był pijany”

  1. tragik pisze:

    Miejmy nadzieję, że facet nie kazał się rozbierać policjantom do rosołu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły