Narkotyki w Grodzisku: do trzech razy sztuka

Region

Grodziska policja po raz trzeci w ciągu pół roku zatrzymała 37-letniego Piotra Ł. Ponownie powodem było posiadanie narkotyków.

Mężczyzna wraz z trzema kolegami jechał samochodem. Na widok policji zaczął się dziwnie zachowywać. Zanim mundurowi zdążyli zatrzymać samochód, z pojazdu zostało wyrzucone plastikowe pudełko. Jak się później okazało były tam narkotyki.

Środki odurzające zostały znalezione także przy jednej z osób jadących samochodem. Policja zatrzymała wszystkich mężczyzn. Jeden z nich, Piotr Ł. trafił do komendy trzeci raz w ciągu pół roku. Przesłuchania wykazały, że to on jest właścicielem zabezpieczonych narkotyków.

Tym razem 37-latek może spędzić za kratkami nawet 8 lat. Policja wnioskowała do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd rozpatrzył wniosek pozytywnie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.