Napadli na… hotelową kuchnię

Grodzisk Maz.

Trzech mężczyzn z pomieszczenia socjalnego w hostelu ukradło sprzęt AGD i telefon. Teraz 21-latek, 27-latek i 40-latek mogą otrzymać karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu w policjanci z grodziskiej komendy otrzymali zawiadomienie o kradzieży sprzętu z pomieszczenia socjalnego w jednym z hosteli. Z informacji od zgłaszającego wynikało, że nieznani sprawcy weszli do kuchni i zabrali stamtąd między innymi czajnik elektryczny, mikrofalówkę, telefon komórkowy i inne przedmioty. Ich wartość została określona na około 1300 złotych.

– Ustaleniem i zatrzymaniem sprawców natychmiast zajęli się grodziscy kryminalni. Bardzo szybko wytypowali osoby podejrzane o to przestępstwo. Do policyjnej celi trafił 21-latek, 27–latek i 40-latek. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Wszyscy przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddali karom. Ten czyn zagrożony jest nawet 5-letnim pozbawieniem wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Napadli na… hotelową kuchnię”

  1. Szupli pisze:

    Ktoś tu nie zna znaczenia słowa napad.

  2. paca pisze:

    A skąd są ci przybysze? Jaka nacja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły