Napad w Jankach. Nieoficjalnie mowa o kantorze i skradzionej dużej sumie

Janki

Około południa w Jankach na placu Szwedzkim doszło do napadu. Według nieoficjalnych informacji do zdarzenia miało dojść w kantorze, sprawcy mieli ukraść 1,5 mln zł. Jednak policja nie informuje o szczegółach.

Otrzymaliśmy informację, że w Jankach doszło do napadu na kantor. Postanowiliśmy to sprawdzić i spytać o szczegóły pruszkowską komendę policji. Jednak niewiele się dowiedzieliśmy. – Na tę chwilę mogę tylko potwierdzić, że doszło do napadu w miejscowości Janki na placu Szwedzkim – mówi mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Nietrudno znaleźć kontakt do kantoru w tej lokalizacji. Jednak gdy skontaktowaliśmy się z placówką i spytaliśmy czy doszło do napadu, usłyszeliśmy tylko tyle: „nie wiem nic, dziękuję, do widzenia”. Po czym rozmowa została szybko rozłączona.

Więcej informacji mamy uzyskać wkrótce, gdy policjanci będą mogli nieco więcej nam powiedzieć na ten temat. Do sprawy wrócimy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.