Napad na sklep w Wolicy

Wolica

Mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów w Wolicy, zastraszył ekspedientkę i zabrał kasetkę z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło we wtorek, 31 maja, w godzinach popołudniowych. Policja wyjaśnia sprawę.

Ekspedientka przeżyła ciężkie chwile. Mężczyzna, który wszedł do sklepu miał ze sobą ostre narzędzie, którym groził kobiecie. – W tym przypadku mówimy o rozboju. Nieznany mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego przy trasie katowickiej w Wolicy z niebezpiecznym narzędziem w ręku. Była to pora popołudniowa, ok. 15.40 – mówi st. asp. Marzenia Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Mężczyzna zastraszył ekspedientkę i ukradł kasetkę – dodaje.

Mężczyzna zabrał ze sobą łup i uciekł. Nie wiadomo, ile pieniędzy znajdowało się w kasetce. Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Warto dodać, że ekspedientce nic się nie stało. – Kobieta została zastraszona, jednak mężczyzna nic jej nie zrobił. Policja ustala okoliczności i wyjaśnia całą sprawę – podaje pruszkowska funkcjonariuszka.

Na obecną chwilę niewiele wiadomo na temat całego zdarzenia. Pomocne w wyjaśnieniu sprawy mogą okazać się zeznania ekspedientki. Jakie będą dalsze kroki policji? – W sprawie będzie prowadzone śledztwo. Policja zbiera materiały, które zostaną przekazane do prokuratury i to ona będzie organem, który zajmie się wyjaśnieniem zdarzenia – podaje st. asp. Dąbrowska.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.