Najlepsi specjaliści w jednym miejscu

Art. Sponsorowany

Centrum Medyczne i Fizjoterapii LS Medical to nowy projekt, który ma za zadanie zadbać o zdrowie mieszkańców Pruszkowa i okolic. Naszym celem jest trafna diagnoza lekarska oraz poprowadzenie pacjenta w procesie powrotu do pełni zdrowia, w czym mają pomóc nasi lekarze, fizjoterapeuci oraz trenerzy.

Jesteśmy dumni ze sztabu medycznego naszej placówki w którego skład wchodzą: Ortopedzi, Kardiolodzy, Endokrynolog, Dietetyk, Lekarz Medycyny Sportu, Fizjoterapeuci, Trenerzy Personalni.

Badania jakie wykonujemy to: USG Ortopedyczne, Doppler żył kończyn dolnych, USG Preluksacyjne, iniekcje dostawowe i okołostawowe przy użyciu USG, ECHO serca oraz EKG spoczynkowe.

Wygodą dla pacjentów jest fakt, że podczas konsultacji Ortopedycznej, wykonywane jest badanie USG w ramach wizyty, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu w atrakcyjnej  cenie, otrzymują Państwo kompleksową usługę.

W naszej placówce dążymy do holistycznej współpracy z pacjentami, dlatego dołączyła do Nas również Pani Aleksandra Barwińska- dietetyk dzieci, kliniczny oraz sportu. Wspólnie z Endokrynolog- lek. Magdaleną Toporek – zadbają o zdrowy i przemyślany plan powrotu do zdrowej  sylwetki.

Na  pacjentów, którzy zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi lub są po operacjach ortopedycznych, czekają nasi doświadczeni fizjoterapeuci: Krzysztof Kubicz, Adam Strzyżewski, Artur Kulik.

W celu poprawienia kondycji można skorzystać z treningów personalnych prowadzonych przez naszych trenerów: Grzegorza Skowrońskiego oraz Łukasza Szymańskiego.

W związku z nowym projektem medycznym, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej  placówki. A już w dniach 17.07.-31.07.br. na hasło WPR24, mogą Państwo skorzystać z wybranych usług (fizjoterapia, konsultacje endokrynologiczne, kardiologiczne, dietetyczne) ze zniżką 5%.

Zapraszamy do LS Medical

Nie możemy doczekać się współpracy!

Pruszków ul. Bohaterów Warszawy 4 budynek CKiS Pruszków

Tel. 530 050 454

www.lsmedical.pl

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.