Nadarzyński Ośrodek Zdrowia czeka na zadaszenie

Budowa nowej siedziby Centrum Usług Medycznych w Nadarzynie idzie pełną parą. Jeszcze w wakacje budynek zyska dach.

Inwestycja związana z wybudowaniem nowego budynku, w którym swoją siedzibę będzie miało Nadarzyńskie Centrum Usług Medycznych to jedno z najważniejszych zadań realizowanych przez Gminę Nadarzyn. I choć prace budowlane mają się zakończyć dopiero w połowie 2023 r. to inwestycja jest regularnie monitorowana. – Za nami wizyta na budowie Zespołu Usług Medycznych przy ulicy Granicznej w Nadarzynie. W najbliższym czasie budynek powinien zostać już całkowicie zadaszony. Omawialiśmy zmiany dotyczące m.in. stworzenia pracowni radiologicznej – zaznacza Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Budynek powstaje przy ul. Granicznej w Nadarzynie. W sąsiedztwie parkingu Parkuj i Jedź. Lokalizacja nie jest tu przypadkowa. Sąsiedztwo parkingu i centrum przesiadkowego ma ułatwić dojazd do przychodni zdrowia.

W obiekcie przewidziany jest podział na podstawową opiekę zdrowotną, część specjalistyczno–diagnostyczną oraz rehabilitację. Dodatkowo znajdą się tam gabinety dla osób chorych, które będą miały oddzielne ciągi komunikacyjne w stosunku do poradni małego dziecka, czy medycyny pracy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.