Nadarzyn stawia na rekreację

Uncategorized

W gminie Nadarzyn wciąż powstają nowe tereny do wypoczynku. Po basenach letnich w Strzeniówce, kolejne tereny rekreacyjne zostały utworzone w Starej Wsi.

U zbiegu ul. Tarniny i Brwinowskiej w sołectwie Stara Wieś znajdują się tereny rekreacyjne, które niebawem zapełnią się miłośnikami aktywności na świeżym powietrzu. Informuje nas o tym wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński. Tor rolkarski, boisko wielofunkcyjne, pawilon gospodarczy, mała infrastruktura, wiata rekreacyjna i palenisko są już praktycznie gotowe do odbioru – podkreśla.

Do „pełni szczęścia” brakuje jeszcze kilku elementów. Teren czeka na uruchomienie monitoringu, montaż piłkochwytów, namalowanie linii na boisku. Po tym tylko sprzątanie po zakończonej budowie.

Wójt podkreśla – Wszystko wskazuje na to, że w czerwcu młodzi i młodsi będą mogli już korzystać z tego terenu. Będzie wówczas gotowy, by móc nie tylko uprawiać sport, ale także czasem przekąsić coś smacznego i spotkać się na integracyjnych, sąsiedzkich grillach. Obiekt będzie zarządzany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nadarzynie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.