Nadarzyn – czysta gmina. Akcja sprzątania i sadzenia krokusów w najbliższy weekend.

Nadarzyn

Aby było wokół nas pięknie, trzeba dbać o czystość i ładny krajobraz. Najlepiej, jeśli w działania upiększające gminę włączą się sami jej mieszkańcy. Taką okazję będą mieli niebawem mieszkańcy Nadarzyna.

W sobotę, 17 września, Wójt gminy Nadarzyn, Radni oraz Sołtysi zapraszają mieszkańców do wspólnego sprzątania gminy oraz sadzenia krokusów. Wydarzenie zacznie się o godz. 10.00 w 12 miejscach na terenie gminy Nadarzyn.

Gdzie będą miejsca zbiórki? W Nadarzynie – skrzyżowanie ul. Lipowej i Pruszkowskiej, ul. Komorowska 20, Sitarskich 3, Sosnowej (przy lesie), Polnej – Pastewnik. W Młochowie miejsce zbiórki zlokalizowane będzie na parkingu przy poczcie. Dalej w Rozalinie – ul. Młochowska 59, Starej Wsi – ul. Jemiołowa 28, Strzeniówce – ul. Jodłowa 30, Urzucie-Kostowcu – przy wietlicy NOK, Walendowie – ul. Nad Utratą (przy siłowni) i w Wolicy – ul. Złotego Kłosa (boisko).

Aby wziąć udział w akcji, należy się wcześniej zarejestrować u osób odpowiedzialnych za dany punkt. Jest to ważne, aby organizatorzy mogli zamówić odpowiednią ilość worków i rękawic. Szczegóły na plakacie.

Gdzie jeszcze powinna odbyć taka akcja? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nadarzyn – czysta gmina. Akcja sprzątania i sadzenia krokusów w najbliższy weekend.”

  1. Śmieci pisze:

    Szczególnie przy mcdolandzie i stacji benzynowej przy trasie w Urzucie. Jedno wielkie wysypisko śmieci. Nie przeszkadza wójtowi ? A może nie widzi ? Nie, raczej nie chce zobaczyć, bo tu nie ma się czym chwalić. Ale kawkę mcdonaldzie wójt lubi pić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły