Na słońce musimy poczekać

Region

Maj kojarzy nam się z zielenią, ciepłem i słońcem. Niestety tegoroczna wiosna aurą pogodową bardziej przypominać będzie jesień. Chmury, deszcz i lokalne burze - tak będzie wyglądać pogoda aż do końca maja.

Prognozy na najbliższe dni nie są zbyt pozytywne. Opady deszczu towarzyszyć nam będą do końca tygodnia. Wychodząc z domu warto zaopatrzyć się w parasol i cieplejszą kurtkę. Choć termometry będą wskazywać nawet 16 stopniu Celsjusza, to odczuwać będziemy niższą temperaturę. Spadające ciśnienie spowoduje, że biomet będzie niekorzystny. W tej sytuacji osoby wrażliwe na pogodę będą musiały sięgnąć po filiżankę mocnej kawy.

Kolejne tygodnie maja nie przyniosą wielkiej poprawy. Oczywiście w niektóre dni pogoda się poprawi. Jest szansa, że zza chmur wyjrzy słońce, ale nie na długo. Majowa prognoza przewiduje deszcz,e a nawet lokalne burze.

Poprawa pogody nastąpi dopiero na początku czerwca. Wtedy na niebie królować będzie słońce, a temperatura znacząco wzrośnie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.