Na spacer z prezydentem

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Tym razem odbędzie się ono w formie… wspólnego spaceru!

Spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie” to ciekawa formuła. W trakcie spotkań pruszkowscy włodarze rozmawiają z mieszkańcami na tematy dotyczące miasta. Zakres rozmów jest różny od inwestycji, przez potrzeby, po wizje rozwoju.  Zarówno władze jak i sami mieszkańcy cenią sobie tę formę wymiany zdań.

Najbliższe spotkanie już 21 września. Tym razem „w terenie”. Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza mieszkańców na spotkanie w formie.. spaceru!

Start: 21 września (czwartek) godz. 17.30
Miejsce: Wejście do Urzędu Miasta ul. Kraszewskiego 14/16

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 26

26 odpowiedzi na “Na spacer z prezydentem”

 1. Ferdek pisze:

  Pruszków – miasto przyjazne hołocie. Zero dbałości o o zwykłe bezpieczeństwo na ulicy o to żeby menelstwo nie chlało i nie szczało po krzakach. Najwyraźniej to efekt kalkulacji wyborczej. Obszczymury odwdzięczą się przy urnach. Zupełnie jak PiS które zagospodarowało największą i w miarę spójną część elektoratu: małomiasteczkową, prymitywną starszawą pozbawioną perspektyw biedotę.

 2. adam m. pisze:

  może się dowiem od prezydenta kto – po funkcji i nazwisku opalikował pruszków ? trzeba być ostatnim złamanym siusiakiem żeby w ten sposób oszpecić miasto i ograniczyć dostęp karetkom , straży pożarnej i innym służbom dostęp do miejsc interwencji ? czy ta osoba może kandyduje w wyborach ? od razu takiego spisuję na straty .

  • badura pisze:

   Konkretnie o które miejsca chodzi ? A trzeba pamiętać że na niektórych kierowców nie ma innego wyjścia jak by mogli to by do środka sklepu albo do mieszkania wjechali- pozdrawiam.

 3. Edek pisze:

  Aby do wiosny i 8 gwiazdek niech weźmie na pamiątkę!

 4. Triki pisze:

  Kucer. Tam tak jest bo najważniejsze wyniki, nie człowiek 😥😥😥

 5. Epoka pisze:

  Tu nie trzeba rozmawiać. Tu trzeba zobaczyć jak nasze miasto jest brudne, zaniedbane i zarośniete chwastami.Wstyd dla włodarzy!

 6. Kucer pisze:

  Może Pan prezydent przespaceruje się do sp 4 żeby wyjaśnić Pani Dyrektor jak powinna traktować i współpracować z dziećmi z ADHD I innymi zaburzeniami .

  • Walery pisze:

   Kiedyś nie było ADHD, były po prostu niegrzeczne dzieci i kiepscy rodzice. I po rozmowie z dyrekcją na dywaniku nagle jakimś cudem dziecko się poprawiało. Może warto nauczyć dzieci dobrych zasad i zachowań. Powiedzieć co jest dobre, a co złe, a nie złe postępowanie zwalać na chorobę.
   Pozdrawiam

 7. Gosc pisze:

  Ciekawe czy pójdzie na ul potulickiego Gdzie w poprzedniej kampanii kręcił film pokazujący Jak miasto jest zapuszczone I jak tam wszystko pozmienia Oczywiście nic się tam nie zmieniło. Ale pewnie już nie pamięta. Bo to teraz 5 lat….

 8. ORBAN pisze:

  „kończ waść,wstydu oszczędź” Wszelkie podobieństwa osób,bądź osoby, pasujące do tego cytatu,mogą być przypadkowe ale czy na pewno?

 9. wilk pisze:

  Panie Prezydencie ! Zapraszamy do parku ” Żwirowisko” i chwilę relaksu na zimnych stalowych ławkach.
  Dlaczego we wszystkich parkach w Pruszkowie są ławki drewniane, a w tym jednym zimne z prętów stalowych ? DLACZEGO ?

  • badura pisze:

   Dlatego ze tak zdecydował poprzedni prezydent Pruszkowa niejaki pan Starzyński wspólnie ze swoimi zastępcami panem Kurzelą Andrzejem ( obecnie radnym powiatu Pruszkowskiego) i panem Michałem Landowskim ( obecnie sekretarzem powiatu) Obu panów zastępców można spotkać i zapytać w starostwie w Pruszkowie a pan Starzyński do niedawna był na posadzie w Urzędzie miasta Grodzisk Maz.

  • Donek pisze:

   Chłopie ogarnij się trochę. Co on ma do tych stalowych ławek!? One zostały wybudowane jeszcze za poprzedniego prezydenta Jana Niedasie. To są grzechy poprzednika, który teraz pracuje w Grodzisku.
   Pozdrawiam

  • chwała kokainu z ukrainu pisze:

   żeby wschodni przyjaciele nie użyli do grilla jako wsadu 😉

 10. Pomysłowy Dobromir pisze:

  Niech idą z nim radni,na pewno mają do pogadania o Pruszkowie.A za tą „wycieczką” trzech w sombrerach z gitarami i z latynoskimi piosenkami na ustach!!!

 11. Arek pisze:

  Może prezydent Makuch podczas spaceru zobaczy na własne oczy jakie to miasto jest zapuszczone i brudne.

 12. Ramtam pisze:

  Panie Prezydencie! Proszę się zająć realnymi problemami miasta. Np. czystość, bezpieczeństwo, hałas samolotów. W parkach, przy tężniach zamiast odpoczynku mamy ryk. Po co wydawać kasę na miejsca odpoczynku jak jedno wyklucza drugie!

  • ... pisze:

   Może trzeba było znaleźć lepsze miejsce do życia niż miasto. Wieś, las. Mieszkając w mieście, trzeba się liczyć ze zwiększonym hałasem, dziś samolot przeszkadza, jutro pociąg, innym razem głośne komunikaty na dworcu PKP, dym z kominów EC (fajnie mieć ciepło zimą i przez okrągły rok ciepłą wodę w kranie, ach zapomniałem, na kilka dni w roku wyłączają, tragedia), szum jadących aut, dzieci na placach zabaw itd., itp. Ówczesne samoloty generują mniejszy hałas niż te sprzed dwóch, trzech dekad, ale i tak źle. Na urlop, wyjazd służbowy czy też z innego powodu lot jest ok. Więcej luzu lub korki w uszy, ewentualnie wyprowadzka na prowincję, a nie, tam rolnik z rana pracę w gospodarstwie zaczyna, maszyny hałasują, to do lasu, choć może jelenie będą mieć rykowisko.

  • Anonim pisze:

   Ja tam odpoczywam ale ja nie jestem infantylnym płatkiem śniegu nieprzystosowanym do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły