Motoserce: pierwsze szczegóły dotyczące trasy parady

Region

10 kwietnia w Pruszkowie przejedzie parada motocyklistów. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące jej trasy.

Parada motocyklistów będzie częścią akcji Motoserce. To ogólnopolska inicjatywa klubów motocyklowych mająca na celu oddawanie krwi dla lokalnych szpitali. W Polsce akcja Motoserce odbędzie się po raz drugi (na zdjęciu impreza w Warszawie), w Pruszkowie po raz pierwszy.

Cała trasa parady motocyklistów nie jest jeszcze znana. Na jej przebieg ma wpływ policja. Wiemy jednak, że jednośladowce przejadą ul. Kraszewskiego, obok urzędu miasta. Podobna parada miała miejsce na jesieni ubiegłego roku. Podczas Pożegnania Lata wzięło w niej udział 500 motocyklistów, którzy utworzyli 1200-metrowy sznur.

Podczas imprezy 10 kwietnia atrakcją będą również koncerty rockowe. Przy hali Znicz wystąpią Com2gether, Lombellico Del Mondo, Scena Country, Pogotowie Energetyczne oraz Ola Pawlik i Przyjaciele.

Impreza potrwa w godz. 10.00 – 19.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.