Montują sygnalizację na drodze do Reguł

Ważna zmiana dla kierowców. Na drodze łączącej Pęcice i Reguły będzie działać sygnalizacja świetlna. Nowe rozwiązanie ma zapewnić bezpieczeństwo pieszym.

Trwa montaż nowej sygnalizacji świetlnej na al. Powstańców Warszawy w Regułach przy mostku. W tym miejscu funkcjonować będzie przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów. Wykonawcy montują sygnalizację na przyciski z automatyczną detekcją ruchu pieszych i rowerzystów funkcjonującą przy pomocy kamer termowizyjnych. Nowe rozwiązanie poprawi bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

Gmina Michałowice informuje o planach montażu kolejnych sygnalizatorów. Urządzenia podobnie jak te przy mostku będą montowane na zlecenie pruszkowskiego starostwa. – Sygnalizacja świetlna powstanie na skrzyżowaniu drogi powiatowej i ulicy Granicznej w Regułach. W tym miejscu sygnalizacja świetlna jest po prostu bardzo potrzebna. Nie tylko pieszym, także kierowcom wyjeżdżającym z ul. Granicznej – informuje Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice. – Dziękuję za wsparcie w realizacji tego projektu wszystkim zaangażowanym, w tym Joannie Chilarskiej i radzie sołeckiej z sołtysem Magdaleną Krajnik Partyką – dodaje.

Druga sygnalizacja świetlna ma powstać do końca czerwca.

Inwestycję zrealizuje starostwo powiatowe w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Montują sygnalizację na drodze do Reguł”

 1. none pisze:

  Co za głupota. Zamiast zrobić coś porządnie i puścić ruch pieszych i rowerów pod spodem, to właśnie powstają takie potworki.

 2. Zapora pisze:

  Zapytajcie za ile Pruszýński kupił tą działķe? Pieniądze są na takie ścieżki rowerowe nad Raszynķą, ale żeby zrobić ul. STARA DROGA w Komorowie jednakowej szerokości to niema jest ona w końcowym odcinku 3 metrową a dalej 10metrów — to jest logika , brawa dla Wojtowej i Gminy Michałowice!!!

 3. Sierżant sztabowy Buła pisze:

  Na miejscu Pacheckiej zamknąłbym drogę przez Pęcice. Po co ona. Po co wydawać pieniądze na światła. I tak już ścieżka rowerowa jest bezsensu, kawał łąki zamieniony na betonowy wybieg. Stare drzewa są niepotrzebne. Przejście dla pieszych w tym miejscu zostało sztucznie stworzone i to właśnie jest przyczyną problemów. Durny pomysł, tak jak wycinanie drzew. A to właśnie ustawki z Pruszyńskim doprowadziły do zagłady zalewu a raczej jego urokliwego klimatu, który tak sama Pachecka wychwalała opowiadając o kajakowych spływach Utratą. Co tam zrobili? Wycięli drzewa. Bo ? Podobno korzenie drzew powodowały podtopienia!? No tak, skoro stawia się dom w miejscu gdzie miał być park (czyli za łapówki) trzeba brnąć dalej w kłamstwo i korupcję.
  A świat nie lubi oszustów i mimo że mają teraz swoje najmocniejsze 5 minut to kiedyś zawisną jak Mussolini lub Ceaușescu z genitaliami w ustach lub całkiem bez głowy.
  I jeszcze maszt 5 g podobno tymczasowy postawiony na placu zabaw. Kiedy ta tymczasowość się skończy. Może wtedy kiedy tymczasowa burmistrz odpuści kombinowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły