Mokre nosy proszą o wsparcie

Pruszków

Punkt Adopcyjny dla porzuconych psów liczy na Wasze wsparcie. Każda pomoc się liczy!

Punkt Adopcyjny prowadzony przez Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działa przy ul. Południowej w Pruszkowie. Sytuacja Punktu jest obecnie bardzo trudna. Przy „normalnym” funkcjonowaniu – korzystaniu z usług weterynarza, zatrudnianiu pracowników i kupowaniu podstawowych produktów – budżet nie udźwignie dodatkowych wydatków. Wiele elementów Punktu czeka na naprawę.

Naprawy wymaga podłoga w kontenerze socjalnym, a także płot i boksy. Naszym marzeniem jest wyodrębnienie przestrzeni dla szczeniąt i staruszków, niemogących być w boksie, tak abyśmy mogli stale nadzorować ich stan…ale do tego długa droga – mówią przedstawiciele Stowarzyszenia.

Brak jest też funduszy na leczenie zwierząt przebywających w Punkcie. Na leczenie i rehabilitację łapki Świderka, czy operację usunięcia guzów Astry.

Stowarzyszenie staje przed trudnymi wyborami – leczenie czy naprawienie podłogi? Dlatego też Stowarzyszenie wraz z merdającymi ogonami czekają na Wasze wsparcie. W tym celu uruchomili zrzutkę na portalu pomagam.pl. Każda złotówka się liczy! Wpłacać możecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Mokre nosy proszą o wsparcie”

  1. mła pisze:

    Chciałem dać wam ponad tone suchego jedzenia to WY wolicie pieniądze,to sorry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły