Milanowski P&R w budowie

Milanówek

W Milanówku powstaje parking Park&Ride. Przy okazji tej budowy, odświeżony zostanie fragmeny ul. Warszawskiej, przy której stanie parking.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o utrudnieniach w Milanówku, które spowodowane są budową parkingu P&R. Przypomnijmy: Parking powstanie wzdłuż ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Smoleńskiego do ul. Brzozowej. Dzięki temu kierowcy będą mogli zostawić swoje auta i przesiąść się do pociągu PKP. Do tej pory zostawiali je (nielegalnie) na pasie zieleni. Nowy parking ma pomieścić 40 aut.

Znaczenie tego parkingu podkreśla burmistrz Milanówka, Piotr Remiszewski – Celem budowy parkingów jest nie tylko poprawa komfortu mieszkańców, ale także redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza.

Milanowianie codziennie dojeżdżający do innych miast swoimi samochodami, teraz będą mogli je pozostawić w bezpiecznym miejscu w sąsiedztwie stacji PKP i zmienić swój codzienny środek transportu na pociąg.
Prace na ul. Warszawskiej między ul. Smoleńskiego a Brzozową idą pełną parą. Nawierzchnia drogi jest zerwana, teraz czeka na nową. Całość ma być zrealizowana do końca kwietnia

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Milanowski P&R w budowie”

 1. ONA pisze:

  Jeszcze w parze za tym powinna iść punktualna kolej jaka była przed 1989 rokiem

  • Grabarz pisze:

   Przed 1989 wszystko było lepsze, większe, ładniejsze i punktualniejsze. Brwinowianin wystarczy wyjechać na Białoruś bądź na Węgry i znów poczujesz się jak u siebie w domu. Trzeba było nauczyć się języka w tej Szwajcarii albo postarać o emeryturę. Podczas kopania rowów i mycia kibli miałeś dużo czasu na myślenie, ale najprawdopodobniej używasz mózgu wyłącznie do załatwiania potrzeb fizjologicznych.

 2. Fanka pisze:

  Brawo Panie Burmistrzu. Nie dawaj się radzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły