Milanówek zaprasza na otwarcie Miejskiego Podwórka

Milanówek

Już w najbliższy weekend zostanie uruchomiona nowa przestrzeń dla mieszkańców na nadchodzący sezon wakacyjny. Z tej okazji zarówno w sobotę, jak i niedzielę przygotowano szereg atrakcji!

Miejskie Podwórko to miejsce zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu czasu przez całe rodziny. Codziennie odbywać się będą różnorodne aktywności, w tym: animacje, koncerty, przedstawienia, warsztaty, zawody sportowe oraz rozrywkowe. Ponadto, udostępniony będzie brodzik dla najmłodszych oraz kurtyny wodne dla ochłody w upalne dni. Wyjątkową atrakcją będą dwa boiska do piłki plażowej oraz strefa zabaw dla dzieci. Dla plażowiczów dostępna będzie strefa wypoczynku z leżakami oraz ofertą gastronomiczną.

– W tym roku bardzo ważnym aspektem dla nas było stworzenie przestrzeni do wzmocnienia poczucia wspólnoty. Miejskie Podwórko to inwestycja w naszą społeczność, miejsce, gdzie mieszkańcy mogą się spotkać, porozmawiać i aktywnie oraz twórczo spędzać czas. Podziękowania dla całego zespołu projektowego, w szczególności pracownikom Milanowskiego Centrum Kultury oraz referatu RGKiM za sprawne opracowanie koncepcji, przygotowanie przestrzeni i atrakcji w tak krótkim czasie – zaznacza Artur Niedziński, burmistrz Milanówka.

Letnia strefa ma na celu zadbać o potrzeby wszystkich mieszkańców, zapewniając atrakcje dla dzieci i rodzin, ale także zwykłych dorosłych mieszkańców, młodzieży oraz seniorów.
Miejskie Podwórko będzie czynne codziennie od 24 czerwca w godz. 09:00 – 19:00 na terenie obok kąpieliska miejskiego przy ul. Sportowej 70b w Milanówku. Wstęp bezpłatny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Milanówek zaprasza na otwarcie Miejskiego Podwórka”

  1. Zibi pisze:

    A miał być basen i znowu mieszkańcy zostali oszukani toż to szok

  2. Ewa pisze:

    Za Remiszewskiego to był basen, a tu teraz taka popierdułka. Jaki burmistrz taka atrakcja. Sobie wybraliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły