Wiadomości

Milanówek w klimacie lat 20.! Wyjątkowy Bal Epok już w lutym

Milanówek w klimacie lat 20.! Wyjątkowy Bal Epok już w lutym

Autor artykułu: Redakcja | 28 stycznia 2025 15:30 |

0
Milanówek w klimacie lat 20.! Wyjątkowy Bal Epok już w lutym Milanówek

Burmistrz Milanówka zaprasza mieszkańców i gości na niezwykły Bal Epok. Wydarzenie przeniesie nas w klimat lat 20. i 30. XX wieku, kiedy Milanówek był prawdziwym centrum kulturalnym. Bal odbędzie się 28 lutego w Sali Szklarnia przy ul. 3 Maja.

Powrót do złotej ery

Bal Epok to hołd dla art déco, które w latach 20. i 30. święciło triumfy na całym świecie. Tytuł wydarzenia nawiązuje do sukcesu polskich artystów na Międzynarodowej Wystawie w Paryżu w 1925 roku. Ta epoka piękna i nowoczesności miała także wpływ na Milanówek, gdzie tworzył m.in. wybitny rzeźbiarz Jan Szczepkowski. Jego twórczość stała się symbolem artystycznego dziedzictwa miasta.

Wieczór pełen atrakcji

Organizatorzy zapewniają niezapomniany wieczór. Na uczestników czekają:
muzyka na żywo,
elegancki catering,
wyjątkowe niespodzianki.

Podczas balu odbędzie się licytacja współczesnych dzieł sztuki. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na renowację zabytków Milanówka.

Informacje praktyczne

Sprzedaż biletów rusza już w poniedziałek, 27 stycznia. Cena biletu to 350 zł za osobę. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem: 22 758 32 34 lub osobiście w Willi Waleria przy ul. Spacerowej 20.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama