Milanówek ma nową wiceburmistrz

Milanówek

Z funkcji zastępcy burmistrza Milanówka zrezygnował Marcin Bąk. Jego miejsce zajęła nowa wiceburmistrz.

19 września Zarządzeniem nr 176/VIII/2023 Burmistrza Miasta Milanówka nastąpiło oficjalne odwołanie ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta Milanówka Marcina Bąka. Przez niemal cztery lata pracował w milanowskim urzędzie. Przez dwa ostatnie lata pełnił funkcję zastępcy burmistrza. Pełnił on bezpośredni nadzór nad Referatami Ochrony Środowiska, Gospodarki Nieruchomościami, Techniczno-Inwestycyjnym, czy Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych.

Jego następczynią będzie Paulina Gawrońska, która pracuje w milanowskim magistracie od 2022 roku. Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracowała na stanowiskach związanych z budownictwem, przygotowywaniem koncepcji i wykonywaniem dokumentacji budowlanej. Dlatego też inwestycje miejskie czy gospodarka nieruchomościami, które między innymi leżą w gestii nowej wiceburmistrz, nie będą miały przed nią tajemnic.

Nowej Zastępczyni Burmistrza Miasta Milanówka życzymy sukcesów i powodzenia na nowym, jakże odpowiedzialnym, stanowisku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.