Miej wpływ na swoje bezpieczeństwo. Debata społeczna w Nadarzynie.

Nadarzyn

Już 26 października o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nadarzyn przy ul. Mszczonowskiej 24 odbędzie się debata społeczna o bezpieczeństwie w gminie.

Debata będzie miała na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie gminy Nadarzyn. Podczas spotkania będą zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania – streszcza nam plan spotkania kom. Karolina Kańka.

Warto być aktywnym podczas debaty, aby policjanci mogli poznać punkt widzenia samych mieszkańców.
Poczucie bezpieczeństwa na terenie gminy to główny temat debaty. W rozmowie znajdą się kwestie bezpieczeństwa związane z konkretnymi miejscami publicznymi oraz miejsca najbardziej uciążliwe społecznie. W rozmowie poruszone będzie także bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Policjanci podejmą też temat problemów mieszkańców zdiagnozowanych na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.