Michałowicki festiwal z dotacją z BOM?

Michałowice

Wójt Michałowic poinformowała o drugim projekcie, który gmina zgłosiła do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Tym razem jest to festiwal muzyczny.

Pierwszym projektem zgłoszonym do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza było postawienie 4 wiat przystankowych w Alejach Jerozolimskich. Ten projekt już otrzymał wymaganą liczbę głosów. Teraz czas na drugi pomysł.

Jest nim Festiwal piosenki musicalowej i poezji śpiewanej im. Wojciecha Młynarskiego w Komorowie. Pomysł miałyby być zgłoszony w ramach puli podregionalnej. Festiwal obejmowałby 8 koncertów (1 koncert tygodniowo) pod gołym niebem w okresie lipiec-sierpień 2024 r. Wydarzenie zaplanowano na placu J.I. Paderewskiego lub przy budynku gminnej biblioteki w Komorowie przy ul. Kraszewskiego.

Miejsce festiwalu nie jest przypadkowe. Wojciech Młynarski wychował się w Komorowie. Festiwal byłby uczczeniem jego pamięci, ale też wzbogaciłby ofertę kulturalną gminy. Byłby też doskonałą okazją do wypoczynku i kontaktu z kulturą – dodaje wójt Michałowic, Małgorzata Pachecka.

Aby projekt mógł być zrealizowany, na tym etapie potrzebuje Waszych głosów. Swojego poparcia pod projektem można udzielić, klikając tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.