Michałowice rozbudują drogi na terenie gminy

Michałowice

Gmina Michałowice ogłosiła przetarg na przebudowę i rozbudowę ulic na swoim terenie. W planach jest modernizacja trzech ulic.

Gmina Michałowice zaplanowała kolejne inwestycje drogowe. Tcałe zadanie zostało podzielone na trzy części.

W części pierwszej przebudowie zostanie poddana ul. Stara Droga w Komorowie Wsi. Zaplanowano tu budowę nawierzchni ulicy z kostki betonowej, wraz z budową oświetlenia i odwodnienia. Część druga to przebudowa ul. Komorowskiej w Pęcicach Małych. Będzie tu zbudowana droga dla pieszych o długości 70 m wraz z pasem bezpieczeństwa.

W części trzeciej rozbudowywana będzie ul. Turystyczna w Komorowie na odcinku do cmentarza do ul. Starego Dębu (odcinek ponad 70 m). Zaplanowano tu budowę drogi dla pieszych wraz z oświetleniem i odwodnieniem.

Na wykonanie tego zadania wykonawca będzie miał 70 dni od dnia podpisania umowy. Oferty można składać do 29 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Michałowice rozbudują drogi na terenie gminy”

  1. none pisze:

    Turystyczna w Komorowie – tutaj można by ją przebudować nie tylko do Strego Dębu, ale nawet do samego końca. I fajnie byłoby dołożyć ścieżkę rowerową.
    A przy okazji przebudowy Starej Drogi można by zrobić utwardzoną ścieżkę wzdłuż Utraty od Zalewu Komorowskiego aż do ul. Na Skraju (niedaleko Ptak Expo).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły