Miał prawie 3 promile i wsiadł za kółko

Nadarzyn

Pruszkowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Miał on prawie 3 promile alkoholu we krwi. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w Kajetanach, ok. godz. 7.00 we czwartek 27 lipca. Policjanci z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli 24-letniego obywatela Ukrainy. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2,8 promila alkoholu.

– Został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości – informuje podkom. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

24-latek przyznał się do zarzutu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Po raz kolejny, apelujemy do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę po spożyciu nawet najmniejszej ilości alkoholu. Jazda na „podwójnym gazie” zaburza zdolność do właściwego postrzegania rzeczywistości, co z kolei wpływa na podejmowane decyzje za kierownicą – przestrzega Bednarczyk i dodaje – Niestety, wiele osób wciąż igra z życiem i zdrowiem swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Miał prawie 3 promile i wsiadł za kółko”

 1. Mycha nie siada pisze:

  Naprawdę ? A teraz wystarczy że przeprosi. Były już w gm nadarzyn takie przypadki.

 2. Oio pisze:

  Od razu na front parcha !!

 3. wolodymyr r. pisze:

  w legnicy taki jeden zabił samochodem młodą kobietę ,

  https://gazetawroclawska.pl/tragedia-w-legnicy-rozpedzone-auto-wjechalo-w-21latke-kierowca-byl-kompletnie-pijany-kobieta-nie-miala-zadnych-szans/ar/c1-17733077

  ciekawe czemu służby traktują ulgowo przyjezdnych z ukrainy? czy nie można ich wysiedlać z całą rodziną do ich kraju ? interesująca wdzięczność za pomoc ! podobno brakuje tam żołnierzy czyli chętnych do walki ? bądźcie dalej obojętni to będzie jak w niemczech lub innych kalifatach szwedzkich . do zobaczenia na wyborach przy urnie !

 4. Anonim pisze:

  Nie odebrali mu samochody i dozywotnio prawa jazdy? Absurd, bandyci drogowi zamykani na moment i jeżdżą dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły