Miał ciężkie zakupy, więc… ukradł rower

Pruszków

Pruszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru. Szybko namierzyli sprawcę, któremu teraz grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

10 listopada do pruszkowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży roweru spod sklepu przy ul. Poznańskiej. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania. Dzięki zebraniu informacji i dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego, udało się wytypować podejrzanego.

Policjanci od razu pojechali pod wytypowany adres. Zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Podczas czynności dochodzeniowo-śledczych 36-latek przyznał się do kradzieży niezabezpieczonego roweru, tłumacząc się, że miał ciężkie zakupy i chciał w ten sposób sobie pomóc – relacjonuje kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy.

Mężczyzna zobowiązał się do zwrócenia roweru i wskazał miejsce, w którym go pozostawił. Policjanci zabezpieczyli jednoślad, który niebawem wróci do właścicielki. 36-latek skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Miał ciężkie zakupy, więc… ukradł rower”

 1. Wk.. pisze:

  Rowery kradną nagminnie 2 osoby Żbików i Ostoja ul Szkolna i Ireny

 2. Wacek pisze:

  Czyli dobrowolnie przyjął 4 lata, czy targował się na mniej?

 3. GDZIE-POLICJA! pisze:

  Pewien podróżnik z Portugalii przemierzył na rowerze cały świat, a kiedy przejeżdżał przez Polskę stracił swój rower!
  JAKI TO WDSYD I HAŃBA !
  I wy się uważacie za cywilizowany naród ?
  Policja powinna już w szkołach uświadamiać młodzież o konsekwencjach i tym, że przez taki czyn można sobie przekreślić szanse na normalne życie, pracę, bo nikt potem nie zatrudni karanego.
  Tymczasem w szkołach uczy się skomplikowanych wzorów matematycznych z których nigdy nikt nie skorzysta

  • Wilku starszy pisze:

   Szkoły nie są od wychowywania dzieci, a od nauki. Od tego są rodzice. A że ci mają wbite na swoje bachory to jest jak jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły