Miał 3,6 promila, doprowadził do karambolu [FOTO]

Wracamy do sprawy karambolu, do którego doszło w niedzielę na Al. Jerozolimskich. Okazało się, że sprawca miał 3,6 promila alkoholu.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 20.20 na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Regulskiej w gminie Michałowice. Zdarzyło się pięć samochodów (jedno auto odjechało przed przybyciem służb). W samochodach podróżowało łącznie 12 osób. 4 odniosły lekkie obrażenia, ale nie wymagały hospitalizacji. Policja klasyfikuje zdarzenie jako kolizję.

A jak doszło do zdarzenia? Okazuje się, że spowodował je pijany kierowca. – Sprawca kolizji poruszał się samochodem pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał 3,6 promila. Został zatrzymany. Odpowie za prowadzenie pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji – poinformowała nas kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Miał 3,6 promila, doprowadził do karambolu [FOTO]”

 1. marian rodzeń pisze:

  upił się z żalu że nie może walczyć za ojczyznę ? ma za co pić – to nie jego wina , ktoś mu tę gorzałę zafundował przecież .

 2. Pijesz nie jedź!! pisze:

  Niestety ale chyba będzie trzeba zmienić kwalifikację kolizji na wypadek, ponieważ jedna z osób podróżujących doznała uszczerbku na zdrowiu i przebywa w szpitalu.

 3. Anonim pisze:

  I pomyśleć, że takie coś podlega takim samym ograniczeniem prędkości jak bezszkodowy kierowca z 27 latami doświadczenia…

 4. Pietja pisze:

  Sława Ukrainuuuu!

 5. Szupli pisze:

  Pajechaliiii!

 6. Anonim pisze:

  Polak czy ua?

 7. robot pisze:

  Niedziela, wszystkie sklepy zamknięte z wyjątkiem alkoholowych. Państwo wychodzi naprzeciw potrzebom społeczeństwa.

 8. Anonim pisze:

  kozak , czy dżygit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły