Mężczyzna odpowie za kradzież elektronarzędzi i przewodów elektrycznych

Grodzisk Maz. / Żabia Wola

W gminie Żabia Wola doszło do kradzieży w nowo budowanym domu. Sprawca zabrał elektronarzędzia i przewody elektryczne. Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież.

Złodzieje chętnie odwiedzają domy, których właściciele zapomnieli zamknąć drzwi na klucz. Jak się okazuje rabusie często składają wizyty również w obiektach, które są w trakcie budowy. Kilka dni temu na terenie gminy Żabia Wola doszło do kradzieży elektronarzędzi i przewodów elektrycznych z nowego domu. Policjanci otrzymali zgłoszenie o przestępstwie. – Natychmiast po otrzymaniu zawiadomienia funkcjonariusze miejscowego posterunku rozpoczęli zbieranie informacji na temat możliwych sprawców kradzieży. Wnikliwa praca dzielnicowego w terenie przyczyniła się do wytypowania osoby podejrzanej. 44–latek szybko trafił do celi grodziskiej komendy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży wyposażenia nowo budowanego domu. Właściciel wycenił swoje straty na ponad tysiąc złotych – dodaje.

44-latek przyznał się do winy.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Mężczyzna odpowie za kradzież elektronarzędzi i przewodów elektrycznych”

  1. zgred pisze:

    Można się domyślić kto lubi takie dresiki. Oczywiście każdy człowiek nawet niemłody może zrobić coś głupiego lub podłego. I nie powinno się go za to skreślać, piętnować (stygmatyzować jak to teraz w modzie), więc nie upublicznia się wizerunku złodziei. Ale przy np trzecim podobnym czynie sąd powinien być, zobligowany do publikacji podobizny. Niech wszyscy sąsiedzi wiedzą kogo mijają.

  2. Tomasz pisze:

    Pewnie jakiś katolik pisowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły