Matura 2010: język polski bez zakłóceń

Region

Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, który był obowiązkowy dla wszystkich maturzystów. Przebiegł spokojnie - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Jak powiedział po zakończeniu egzaminu wicedyrektor Komisji, Mirosław Sawicki, do Komisji nie dotarły żadne niepokojące sygnały dotyczące przebiegu egzaminu lub ewentualnych jego zakłóceń.

We wtorek o godzinie 14.00 rozpocznie się dla chętnych maturzystów egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Chęć zdawania tego egzaminu zadeklarowało 36 tys. maturzystów, czyli niespełna 9 proc.

Centralna Komisja Egzaminacyjna zapowiedziała, że jeszcze we wtorek po południu na swojej stronie internetowej www.cke.edu.pl opublikuje arkusz egzaminacyjny z polskiego na poziomie podstawowym; arkusz egzaminacyjny z poziomu rozszerzonego ma opublikować w środę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.