Mandaty za 2 tysiące złotych

Region

Zaledwie pół godziny zajęło funkcjonariuszom z Ożarowa Mazowieckiego dwukrotne zatrzymanie i ukaranie 22-letniego kierowcy. Teraz zapłaci on 2 tysiące złotych kary.

Kilka minut po północy policjanci z Ożarowa Mazowieckiego otrzymali informację o kierowcy, który najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem alkoholu. Wóz patrolowy został skierowany na ulicę jednego z osiedli, gdzie najprawdopodobniej znajdował się wskazany w zgłoszeniu mężczyzna. Funkcjonariusze szybko odnaleźli opisany pojazd. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 22-letni kierowca był trzeźwy. Nie posiadał on jednak uprawnień do kierowania samochodem oraz innych wymaganych podczas kontroli drogowej dokumentów. Mężczyzna został ukarany grzywną w postaci mandatu karnego.

O dziwo wyznaczona kara nie zrobiła na kierującym żadnego wrażenia. Niespełna pół godziny później został on ponownie zatrzymany. Tym razem mężczyzna dopuścił się kolejnych wykroczeń. Funkcjonariusze po raz kolejny nałożyli karę w postaci mandatu karnego. Łącznie mężczyzna będzie musiał zapłacić karę w wysokości 2 000 złotych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.