Makabryczne odkrycie w jednym z domów w Pruszkowie

Pruszków

2 października w godzinach wieczornych służby ratownicze siłowo weszły do jednego z domów w Pruszkowie. W środku odnaleźli ciało kobiety, które było już w stanie rozkładu.

– Potwierdzam takie zgłoszenie. 2 października ok. godz. 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, ze kobieta przez dłuższy czas nie była widziana – informuje nas asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie

Zgłoszenie takie potwierdza także oficer prasowy Straży Pożarnej w Pruszkowie Karol Kroć – Po godz 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że mieszkanka jednego z domów jednorodzinnych przy ul. Ryszarda może potrzebować pomocy. Strażacy weszli do domu jednorodzinnego w asyście policji, forsując drzwi. Niestety, okazało się, że kobieta nie żyje – dodaje Kroć.

Na miejscu czynności prowadziła policja. – Na miejscu lekarz stwierdził zgon, jednak nie było żadnych przesłanek, które wskazywałyby na udział osób trzecich, jak np. obrażenia ciała, dlatego wszystko jest rozpatrywane na dziś jako śmierć naturalna – dodaje Prokurator Krzysztof Sakowski z pruszkowskiej prokuratury.

Zwracajmy uwagę na swoich sąsiadów, zwłaszcza mieszkających samotnie. Może ktoś z nich potrzebuje pomocy, która może uratować im życie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Makabryczne odkrycie w jednym z domów w Pruszkowie”

 1. Biomasa pisze:

  Standard. Dzwonimy pod 112 dopiero, gdy smród jest nie do wytrzymania.

 2. Były Katolik pisze:

  Polska to ponoć KAT-olicki kraj miłości chrześcijańskiej do bliźnich ale tylko na papierze i mafii Watykanskiej czytaj Kler Katolicki!

  • Katolik-aktualny pisze:

   Masz traumę? Przecież nie musisz lubić księży ,nie musisz być wierzący.Tylko co to kogo obchodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły