Listopadowe utrudnienia na WKD

WKD

Kolejny miesiąc utrudnień na WKD w związku z budową drugiego toru na trasie Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna. Co to oznacza dla podróżnych?

Do utrudnień na WKD podróżni zdążyli się już przyzwyczaić. Jak co miesiąc przewoźnik informuje, na co muszą przygotować się podróżujący WuKaDką.

Newralgiczną datą będzie 1 listopada – Wszystkich Świętych. Tego dnia będzie obowiązywać rozkład jazdy dla dni powszednich z ostatnich dni października. Ponadto w dni powszednie utrzymana będzie przerwa w kursowaniu pociągów między Grodziskiem a Podkową Leśną w godz. 8.45-17.00. W dalszym ciągu przystanek Podkowa Leśna Zachodnia będzie nieczynny i kolejki nie będą się na nim zatrzymywać.

Na odcinku między Grodziskiem a Podkową nadal jeździć będzie Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Na tej trasie zorganizowane będą punkty przesiadkowe.

Więcej o przystankach ZKA, rozkład jazdy i szczegółowe informacje dotyczące utrudnień znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.