Lime podsumowuje sezon w Pruszkowie

Pruszków

Lime poinformował, że kończy sezon w Pruszkowie i rozpoczyna przerwę jesienno-zimową. E-hulajnogi wrócą na ulice miasta wiosną przyszłego roku.

Lime rozpoczyna przygotowania do zakończenia sezonu, a podczas przerwy jesienno- zimowej przeprowadzi przegląd swojej floty. Firma jest usatysfakcjonowana z popularności, jaką cieszyły się jej pojazdy w minionym, wiosenno-letnim sezonie. Coraz więcej samorządów zdecydowało się na współpracę z Lime. Usługa jest już dostępna w ponad 50 polskich miastach, a plany na kolejny sezon są również ambitne.

– Cieszymy się, że rozwiązania z zakresu mikromobilności są coraz bardziej popularne w Polsce. Dziękujemy mieszkańcom Pruszkowa za to, że korzystając z naszych urządzeń przyczynili się do redukcji poziomu emisji CO 2 . Teraz rozpoczynamy przeglądy naszej floty, gdyż bezpieczeństwo użytkowników to nasz priorytet. Kontynuujemy także rozmowy z kolejnymi miastami, które dostrzegają potencjał w mikromobilności. Wrócimy wiosną i nadal będziemy zapewniać najwyższej jakości usługę naszej niezawodnej społeczności” – komentuje Damian Kupczak, Senior Operations Manager Lime Poland.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Lime podsumowuje sezon w Pruszkowie”

  1. Bam pisze:

    Jakie co2? Panie Damianie Kupczak chce Pan powiedziec ze ładujecie hulajnogi tylko że swoich wiatrowych elektrowni?..te hulajnogi tylko zaśmiecaja miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły