Likwidacja bankomatów: możemy spać spokojnie

Region

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o likwidacji 30 bankomatówEuronetu. Na szczęście decyzja ta nie dotknie mieszkańców naszego regionu.

Na terenie całej Polski zniknie 30 bankomatów Euronetu. Jest to podyktowane decyzją MasterCard, który od 1 kwietnia obniży opłatę, jaką bank – właściciel karty musi zapłacić właścicielowi bankomatu za wypłatę z obcej maszyny.

Na terenie powiatu pruszkowskiego znajduje się 14 bankomatów Euronetu, w tym 7 w Pruszkowie. W powiecie grodziskim jest 5 maszyn tej firmy, w tym 4 w Grodzisku. W sumie w naszym regionie znajduje się 19 bankomatów Euronetu i taki stan póki co się nie zmieni.

– Z 30 bankomatów przeznaczonych do relokacji, żaden nie znajduje się na terenie powiatu pruszkowskiego i grodziskiego – poinformowała nas Zuzanna Smolarek-Wójcik z firmy Bankomat24/Euronet Sp. z o.o.

Jednocześnie uzyskaliśmy informację, że w przypadku niekorzystnego rozwoju sytuacji do likwidacji zostanie przeznaczonych 700 kolejnych bankomatów na terenie całego kraju. Wciąż jednak nie została podjęta decyzja, które będą to maszyny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe