Wiadomości
Autor artykułu: Redakcja | 17 lipca 2026 7:00 |
0
Region
Przed nami bardzo intensywny czas na drogach powiatu pruszkowskiego. W drugiej połowie lipca 2026 roku rusza seria kluczowych inwestycji infrastrukturalnych. Prace obejmą zarówno drogi powiatowe, jak i wojewódzkie (DW 720). Dla kierowców oznacza to spore zmiany w organizacji ruchu, zamknięcia odcinków oraz ruch wahadłowy.
Poniżej przedstawiamy szczegółowy raport z planowanych robót, który ułatwi Wam codzienne podróże.
Powiat pruszkowski rozpoczyna kompleksową rozbudowę drogi powiatowej nr 1509W na granicy miejscowości Czubin i Milęcin.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich (MZDW) rusza z dużym remontem drogi wojewódzkiej nr 720 na odcinku łączącym dwie gminy.
To kolejna wyczekiwana, ale i wymagająca inwestycja MZDW. Umowa z wykonawcą na remont tunelu w Brwinowie została już oficjalnie podpisana.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz